top of page

Skvělé promo přináší skvělé zákazníky

Získejte náskok před konkurencí díky komplexní nabídce fotografických služeb, které pokryjí všechny aspekty vašeho podnikání.

Přibližte své klientele nejen produkty a služby, ale především i sebe a svůj tým.

Jak pracuji?

Profesionální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí.
Použití moderní techniky s vysokým kvalitativním výstupem.
Retuš a postprodukce součástí každé zakázky.

Start

Jaké služby nabízím?

2023_05_26 Vlad Zapletal Portrait 6.jpg

Skvělý pracovní portrét je jedním ze základních stavebních kamenů kvalitního PR. Mít fotografii, kterou můžete dát pod článek, rozhovor nebo na své stránky je klíč k interakci s klienty.

Petr Sedlon Tattoo promo 46.jpg

Přiblibžte lidem vaše podnikání. Ať už je to stavebnictví, gatronomie, prodej nemovitostí nebo třeba tetování, zakázky se budou uzavírat snadněji, když klient uvidí zápal a péči, kterou vy a vaši lidé věnujete své práci.

2023_01_09 CBD Smoke 10 (1)_edited.jpg

Člověk jí a nakupuje očima. Kvalitní fotografie přesvědčí klienta o atraktivitě produktu a je klíčová pro prodej. Nabízíme focení produktů lifestyle, fotografické montáže, na e-shop, vzorníky.

26_03_2022 FullyBelly pre-opening 114.jpg

Jsem z kuchařské rodiny a tak mám k jídlu blízko. Dokáži komunikovat s personálem a mým cílem je tvořit fotografie specialit vašeho podniku, ze kterých budou klienti zvedat telefon a rezervovat si u vás stůl.

Gastronomie

Krom focení hotového jídla na talíři se dají hranice focení jídla dále posouvat, můžeme fotit přípravu, vaření, plating, servis, zapojit živly nebo interakce.

Gastro

Portrét

V ateliéru, na vašem pracovišti nebo třeba v kavárně. Společně vybereme nebo vytvoříme ideální lokaci a podmínky proto, abyste na focení nejen vypadali, ale hlavně se i cítili skvěle. 

Portrét

Produkt

Vizuál prodává. Skloubený s kvalitním produktem pak láká zákazníky, kteří vyhlédávají kvalitu a fotografie, kterým mohou věřit. Produkt musí vypadat skvěle a zároveň odpovídat realitě.

Produkt

Řemeslo

Ukažte klientům, jakou lásku a péči jim věnujete. Buď přímo a nebo v zákulisí. Pot, krev, slzy, ale taky radost a láska, kterou vkládáte do produktů a služeb často vrhá světlo na náročnost vašeho podnikání. Takto vzdělaní klienti si vás poté váží ještě více.

Řemeslo