top of page

Skvělé promo přináší skvělé zákazníky

Získejte náskok před konkurencí díky komplexní nabídce fotografických služeb, které pokryjí všechny aspekty vašeho podnikání.

Přibližte své klientele nejen produkty a služby, ale především i sebe a svůj tým.

Jak pracuji?

Profesionální přístup ke každému klientovi je samozřejmostí.
Použití moderní techniky s vysokým kvalitativním výstupem.
Retuš a postprodukce součástí každé zakázky.

Start

Jaké služby nabízím?

Business portrét

Skvělý pracovní portrét je jedním ze základních stavebních kamenů kvalitního PR. Mít fotografii, kterou můžete dát pod článek, rozhovor nebo na své stránky je klíč k interakci s klienty.

Tatér

Přiblibžte lidem vaše podnikání. Ať už je to stavebnictví, gatronomie, prodej nemovitostí nebo třeba tetování, zakázky se budou uzavírat snadněji, když klient uvidí zápal a péči, kterou vy a vaši lidé věnujete své práci.

Produktová fotografie

Člověk jí a nakupuje očima. Kvalitní fotografie přesvědčí klienta o atraktivitě produktu a je klíčová pro prodej. Nabízíme focení produktů lifestyle, fotografické montáže, na e-shop, vzorníky.

Jídlo a pití

Jsem z kuchařské rodiny a tak mám k jídlu blízko. Dokáži komunikovat s personálem a mým cílem je tvořit fotografie specialit vašeho podniku, ze kterých budou klienti zvedat telefon a rezervovat si u vás stůl.

Gastronomie

Krom focení hotového jídla na talíři se dají hranice focení jídla dále posouvat, můžeme fotit přípravu, vaření, plating, servis, zapojit živly nebo interakce.

Gastro

Portrét

V ateliéru, na vašem pracovišti nebo třeba v kavárně. Společně vybereme nebo vytvoříme ideální lokaci a podmínky proto, abyste na focení nejen vypadali, ale hlavně se i cítili skvěle. 

Portrét

Produkt

Vizuál prodává. Skloubený s kvalitním produktem pak láká zákazníky, kteří vyhlédávají kvalitu a fotografie, kterým mohou věřit. Produkt musí vypadat skvěle a zároveň odpovídat realitě.

Produkt

Řemeslo

Ukažte klientům, jakou lásku a péči jim věnujete. Buď přímo a nebo v zákulisí. Pot, krev, slzy, ale taky radost a láska, kterou vkládáte do produktů a služeb často vrhá světlo na náročnost vašeho podnikání. Takto vzdělaní klienti si vás poté váží ještě více.

Řemeslo