top of page

Skvělé promo přináší skvělé zákazníky

Získejte náskok před konkurencí díky komplexní nabídce fotografických služeb, které pokryjí všechny aspekty vašeho podnikání.

Přibližte své klientele nejen produkty a služby, ale především i sebe a svůj tým.

Jak pracuji?

Osobní a profesionální přístup ke každému klientovi.
Použití moderní techniky s vysokým kvalitativním výstupem.
Retuš a postprodukce součástí každé zakázky.

Start

Jaké služby nabízím?

2023_05_26 Vlad Zapletal Portrait 6.jpg

Skvělý pracovní portrét je jedním ze základních stavebních kamenů kvalitního PR. Mít fotografii, kterou můžete dát pod článek, rozhovor nebo na své stránky je klíč k interakci s klienty.

Petr Sedlon Tattoo promo 46.jpg

Přiblibžte lidem vaše podnikání. Ať už je to úklid komerčních prostor, gatronomie, prodej nemovitostí nebo třeba tetování, zakázky se budou uzavírat snadněji, když klient uvidí zápal a péči, kterou vy a vaši lidé věnujete své práci.

2023_01_09 CBD Smoke 10 (1)_edited.jpg

Člověk jí a nakupuje očima. Kvalitní fotografie vašeho produktu rozhodují o tom, zda si ho klient koupí. Nabízíme focení produktů na e-shop, lifestyle, montáže, vzorníky.

26_03_2022 FullyBelly pre-opening 114.jpg

Jsem z kuchařské rodiny a tak mám k jídlu blízko. Dokáži komunikovat s personálem a mým cílem je tvořit fotografie specialit vašeho podniku, ze kterých budou klienti zvedat telefon a rezervovat si u vás stůl.

Gastronomie

Krom focení hotového jídla na talíři se dají hranice focení jídla dále posouvat, můžeme fotit přípravu, vaření, plating, servis, zapojit živly nebo interakce.

Gastro

Portrét

V ateliéru, na vašem pracovišti nebo třeba v kavárně. Společně vybereme nebo vytvoříme ideální lokaci a podmínky proto, abyste na focení nejen vypadali, ale hlavně se i cítili skvěle. 

Portrét

Produkt

Vizuál prodává. Skloubený s kvalitním produktem pak láká zákazníky, kteří vyhlédávají kvalitu a fotografie, kterým mohou věřit. Produkt musí vypadat skvěle a zároveň odpovídat realitě.

Produkt

Řemeslo

Ukažte klientům, jakou lásku a péči jim věnujete. Buď přímo a nebo v zákulisí. Pot, krev, slzy, ale taky radost a láska, kterou vkládáte do produktů a služeb často vrhá světlo na náročnost vašeho podnikání. Takto vzdělaní klienti si vás poté váží ještě více.

Řemeslo