top of page

Život a vše, co k němu patří

Od vratkých prvních krůčků až po společný portrét s prarodiči. Fotím váš život. Jak to myslím? Řekněme, že spolu nafotíme kreativní portrét, ten zaujme vašeho současného nebo budoucího partnera. Následuje párové focení, než se nadějete, tak přijde svatba, mimčo, první krůčky, další mimčo, první školní den, výlet do lesa, blbnutí doma, návštěva u prarodičů, zubaře, představení nového partnera a... a jsme zase na začátku :)

Jak fotím?

Jinak. A to je dobře. Kladu velký důraz na harmonii všech elementů na fotografii tak, aby vyvolaly v divákovi ty správné emoce. Radost, smutek, lásku, tajemno, to vše lze podpořit správnou kompozicí, světlem, pózou, atd.
Používám moderní profesionální techniku díky které si poradíme v každé situaci. Retuš a postprodukce všech fotografií je samozřejmostí.
Fotit můžeme jak v ateliéru, tak ve městě, přírodě nebo v pohodlí vašeho domova.

Díky osobnímu přístupu a profesionalitě Vás jakékoliv obavy a nervozita brzy opustí. Focení si nejen užijete, ale budete chtít i zopakovat.

Start

V interiéru nebo exteriéru, v barvě nebo v odstínech šedi. Společně najdeme fotografie, které budou definovat vás nebo konkrétní část vašeho já.

Portret
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

U vás doma, na procházce nebo třeba první školní den. Všechny důležité, ale i ty úplně obyčejné okamžiky se svými blízkými si s úsměvem, čas od času, chceme připomenout všichni.

Rodina
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle

První okamžiky s miminkem jsou kouzelné a tak u vás doma nebo na zahradě vytvoříme krásné fotografie. Na focení dětí navíc nepoužívám blesky, ale světla, které je, ani vás, neruší.

Newborn
  • Facebook - Black Circle
  • Instagram - Black Circle
Fantasy

Cosplay, historické nebo fantasy skupiny a jednotlivci. Větší produkce, elementy jako kouř, voda, oheň, vítr. Profesionální vybavení, pečlivá příprava a postprodukce. Hodiny a hodiny práce, které vkládáte do vytváření svých světů si zaslouží skvělou prezentaci.